Niedziela, 17 Lutego 2019
 
Niedziela, 17 Lutego 2019
godzina 18:00
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Warszawa, Polska
 
Sobota, 16 Lutego 2019
godzina 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza
Warszawa, Polska
78:81
 
Poz. Drużyna Zw/M Mecz Zwy. Por.
1. Stelmet 0.850 20 17 3
2. Asseco Arka 0.842 19 16 3
3. Polski Cukier 0.790 19 15 4
4. Anwil 0.778 18 14 4
5. Stal 0.684 19 13 6
6. MKS 0.550 20 11 9
7. Polpharma 0.526 19 10 9
8. King 0.500 18 9 9
9. Start 0.474 19 9 10
10. Legia 0.474 19 9 10
11. GTK Gliwice 0.368 19 7 12
12. HydroTruck 0.263 19 5 14
13. Spójnia 0.263 19 5 14
14. Trefl 0.211 19 4 15
15. AZS 0.211 19 4 15
16. Miasto Szkła 0.211 19 4 15
Poz. Drużyna Pkt. Mecz Zwy. Por.
1. Stelmet 37 20 17 3
2. Asseco Arka 35 19 16 3
3. Polski Cukier 34 19 15 4
4. Stal 32 19 13 6
5. Anwil 32 18 14 4
6. MKS 31 20 11 9
7. Polpharma 29 19 10 9
8. Start 28 19 9 10
9. Legia 28 19 9 10
10. King 27 18 9 9
11. GTK Gliwice 26 19 7 12
12. HydroTruck 24 19 5 14
13. Spójnia 24 19 5 14
14. Trefl 23 19 4 15
15. AZS 23 19 4 15
16. Miasto Szkła 23 19 4 15
 
Poz. Drużyna Mecz Zwy. Por. +/-
1. Lokomotiv 10 9 1 90
2. Alba 10 7 3 48
3. Cedevita 10 5 5 22
4. Limoges 10 4 6 -28
5. Tofas 10 4 6 -17
6. Asseco Arka 10 1 9 -115
 
Asseco Gdynia - Facebook
 

XVI Memoriał Wojtka Michniewicza

Piątek, 07 Września 2018 10:38 | Redakcja
Fot.: Polski Cukier Toruń
Fot.: Polski Cukier Toruń
Asseco Arka Gdynia po ciężkim obozie przygotowawczym i meczach towarzyskich ma okazję sprawdzić swoją formę koszykarską i już w najbliższy piątek 07 września weźmie udział w rozgrywanym w Toruniu XVI Memoriale Wojtka Michniewicza.

W międzynarodowym towarzystwie gdynianie zagrają trzy mecze z: Polskim Cukrem Toruń, BC Goettingen (Niemcy) oraz KK Primorska Koper (Słowenia).

Życzymy dobrej gry i powodzenia w całym turnieju.

Ramowy plan gier:


07.09.2018  piątek
godz. 16:00 - KK Primorska Koper (Słowenia) - BC Goettingen  (Niemcy)
godz. 18:30 - Polski Cukier Toruń - Arka Gdynia

08.09.2018 sobota
godz. 15:30 - BC Goettingen  (Niemcy) - Arka Gdynia
godz. 18:00 - Polski Cukier Toruń  - KK Primorska Koper (Słowenia)

09.09.2017 niedziela
godz. 15:00 - Arka Gdynia - KK Primorska Koper (Słowenia)
godz. 17:00 - Polski Cukier Toruń - BC Goettingen  (Niemcy)
 
© 2008-2019 23 STUDIO. Wszelkie prawa zastrzeżone.