3. Burke Pat 13.9

Asseco Gdynia - Facebook

Duzi robią robotę

Sobota, 13 Października 2018 19:59 | Andrzej Jasicki
Asseco Arka Gdynia rozgrywało dzisiejszego wieczoru swoje drugie w obecnym sezonie spotkanie Energa Basket Ligi. Żółto-niebiescy, mimo zmęczenia pucharowym starciem z Tofasem w tureckiej Bursie, stanęli na więcej

Wysoka wygrana

Sobota, 13 Października 2018 18:50 | Andrzej Jasicki
Asseco Gdynia - PLKZespołowa gra żółto-niebieskich i zdominowanie tablic przez Roberta Upshawa i Adama Łapetę pozwoliły Asseco Arce Gdynia pokonać w wyjazdowym spotkaniu EBL Rosę Radom 94:77.

Gratulujemy!

Z Turcji do Radomia

Piątek, 12 Października 2018 10:40 | Andrzej Jasicki
Asseco Arka Gdynia po wyjazdowej przegranej w 7DAYS Euro Cup z tureckim Tofas Bursa (79:96) wraca na krajowe podwórko. Gdynianie prosto z Turcji jadą do Radomia, aby tam zmierzyć się w Energa Basket Lidze więcej

Mistrz w opałach

Niedziela, 07 Października 2018 17:40 | Andrzej Jasicki
Dzisiejsze popołudnie zapowiadało się bardzo emocjonująco w Gdynia Arenie. Naprzeciw siebie stanęli Mistrz Polski Anwil Włocławek oraz w roli gospodarza Asseco Arka Gdynia. Rzeczywistość przerosła najśmielsze więcej

Otwarcie marzeń

Niedziela, 07 Października 2018 14:42 | Andrzej Jasicki
Asseco Gdynia - PLKBłysk geniuszu Krzysztofa Szubargi (22 punkty, 11 asyst) i znakomita druga połowa meczu żółto-niebieskich, pozwoliła Asseco Arce Gdynia pokonać w Gdynia Arena Mistrza Polski Anwil Włocławek 98:89

Mistrz na początek ligi

Piątek, 05 Października 2018 12:15 | Andrzej Jasicki
Asseco Arka Gdynia ma już za sobą pierwszy mecz 7DAYS EuroCup, teraz przyszedł czas na start w krajowej Energa Basket Lidze. Na dobry początek przeciwnikiem żółto-niebieskich będzie, w niedzielę 7 października więcej

Dużo i mało

Niedziela, 22 Kwietnia 2018 21:04 | Andrzej Jasicki
Asseco Gdynia zakończyło dziś swoją rywalizację w rozgrywkach EBL w sezonie 2017/2018. Gdynianie nie podołali mocnej Rosie Radom i wyraźnie przegrali na wyjeździe 74:89. Żółto-niebiescy nie awansowali więcej

Poza playoff

Niedziela, 22 Kwietnia 2018 19:45 | Andrzej Jasicki
Asseco Gdynia - PLK Asseco Gdynia pomimo dobrej drugiej kwarty i 22 punktów Mikołaja Witlińskiego przegrało decydujące o awansie do playoff, wyjazdowe spotkanie EBL, wysoko ulegając Rosie Radom 74:89.