W sezonie zasadniczym w Gdyni zostanie rozegranych łącznie 20 spotkań - 15 w ramach ligi EBL oraz 5 w EuroCup. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa możliwość zakupu karnetu łączonego na mecze rozgrywane w Energa Basket Lidze oraz Eurocup.

Dla pierwszych 200 osób koszulka #jestesmyasseco w cenie karnetu!

Kupując karnet:
  • otrzymujesz t-shirt #jestesmyasseco (dot. pierwszych 200 osób, które kupią karnet łączony)
  • wspierasz drużynę
  • masz gwarantowane miejsce i pierwszeństwo zakupu biletów podczas fazy playoff
  • korzystasz z niższej ceny

CENNIK KARNETÓW ŁĄCZONYCH NA SEZON 2019/2020 ENERGA BASKET LIGI I EUROCUP

Karnet VIP obejmuje catering oraz kartę parkingową.

CENNIK BILETÓW ORAZ KARNETÓW NA SEZON 2019/2020 ENERGA BASKET LIGI

*dotyczy meczów z Anwilem Włocławek, Treflem Sopot, Polskim Cukrem Toruń

CENNIK BILETÓW ORAZ KARNETÓW NA SEZON 2019/2020 EUROCUP


Dzieci do 7 lat wstęp bezpłatny. Bilety oraz karnety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 25 roku życia. Osoby niepełnosprawne wraz z jednym opiekunem - wstęp bezpłatny. W kasie biletowej w hali Gdynia Arena można płacić kartami kredytowymi oraz debetowymi.

PLAN HALI


SPRZEDAŻ KARNETÓW I BILETÓW

Kasa biletowa w hali Gdynia Arena, ul. Kaziemierza Górskiego 8
  • 12-14 września 2019 (czwartek-sobota) - kasy czynne w godz. 12:00-20:00 (tylko sprzedaż karnetów)
  • 16-17 września 2019 (poniedziałek-wtorek) - kasy czynne w godz. 12:00-20:00
Sprzedaż internetowa biletów ruszy od 16 września od godz. 12:00. (do ceny biletów zostanie doliczona prowizja firmy Interticket).

W okresie od 18 do 27 września od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00 karnety będzie można zakupić w siedzibie klubu przy ul. Podolskiej 21 w Gdyni. W sprawie sprzedaży biletów oraz karnetów grupowych dla firm, szkół i klubów sportowych prosimy o kontakt z klubem pod numerem tel. 509 925 109 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zainteresowanych dołączeniem do klubu kibica zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ELEKTRONICZNE KODY "MYBENEFIT"

W związku ze współpracą z firmą MyBenefit chcemy przedstawić rozwiązanie, które ułatwi zakup biletów i karnetów na mecze naszej drużyny.

Nasz Partner specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach dla korporacji, ułatwiając zarządzanie środkami z ZFŚS. W Systemie MyBenefit Pracownicy firm mogą samodzielnie wybierać interesujące ich świadczenia - w ofercie są również bilety i karnety na mecze naszej drużyny.

Z Systemu MyBenefit korzysta już blisko 100 tys. osób zatrudnionych w kilkudziesięciu największych firmach w Polsce. Korporacje wykorzystują go m.in. do motywowania i premiowania swoich Pracowników i Kontrahentów.