•  
  •  
  •  
Następny mecz:
Asseco Arka Gdynia
VS
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
4D 15H 38M 29S
Drodzy Kibice, rozgrywki Energa Basket Ligi zaczynamy już pod koniec sierpnia. W związku z niepewną i ciągle zmieniającą się sytuacją dotyczącą udziału kibiców w widowiskach sportowych zdecydowaliśmy się na sprzedaż tylko i wyłącznie biletów. Będą one dostępne na wszystkie 15 meczów sezonu zasadniczego rozgrywanych w Gdyni. Kupując bilety na wszystkie mecze sezonu zasadniczego otrzymasz okolicznościowy t-shirt do odbioru w hali podczas pierwszego meczu. Promocja dotyczy pierwszych 100 osób.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 lipca 2020, Dziennik Ustaw poz. 1292 sprzedaż biletów może odbywać się tylko i wyłącznie drogą elektroniczną. Sprzedaż internetowa ruszy od 24 sierpnia od godz. 12:00 na stronie assecogdynia.interticket.pl. Zachęcamy również do zainstalowania aplikacji mobilnej Interticket.pl.

W sezonie 2020/2021 ceny biletów zostały ujednolicone:
  • bilet normalny - 30 PLN na wszystkie sektory
  • bilet ulgowy - 15 PLN na wszystkie sektory

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 25 roku życia, posiadaczom Karty Gdynia Rodzinna i Karty Mieszkańca Gdynia oraz seniorom (rencistom i emerytom). Posiadanie dowodu uprawniającego do nadania zniżki jest niezbędne przy wejściu na mecz.

Osoby niepełnosprawne wraz z jednym opiekunem - wstęp bezpłatny. Prosimy o kontakt mailowy i rezerwację miejsc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Posiadaczy karnetów na sezon 2019/2020, którzy chcą zachować stałe miejsca, prosimy o przesłanie informacji mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 sierpnia 2020. Po tym terminie miejsce przepada i wchodzi do sprzedaży internetowej.

UWAGA
Dla wszystkich posiadaczy biletów/karnetów na mecze, które nie odbyły się w sezonie 2019/2020 ze względu na pandemię, oferujemy wymianę biletów na dowolne mecze 2020/2021 lub zwrot pieniędzy. Dot. spotkań - 18 marca Asseco Arka Gdynia - Astoria Bydgoszcz, 22 marca Asseco Arka Gdynia - Stelmet Zielona Góra, 30 marca Asseco Arka Gdynia - HydroTruck Radom oraz 11 kwietnia Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W sprawie sprzedaży biletów grupowych dla firm, szkół i klubów sportowych, prosimy o kontakt z klubem pod numerem tel. 509 925 109 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zainteresowanych dołączeniem do klubu kibica zapraszamy do kontaktu z panią Wiesławą Sznajder lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..