•  
  •  
  •  
Następny mecz:
GTK Gliwice
VS
Asseco Arka Gdynia
7D 9H 13M 20S
Grudzień to magiczny czas pomocy tym najbardziej potrzebujących. Asseco Arka dołącza więc do akcji Żółto-niebieskiego Mikołaja i pragnie pomóc podopiecznym Hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni. Tylko z Waszą pomocą może się to udać!

Tegoroczny Żółto-niebieski Mikołaj zbiera dla hospicjum deficytowe dla niego produkty: mleko oraz słoiczki z żywnością. Asseco Arka nie ma zamiaru biernie się przyglądać. Przyłączamy się do akcji, chcąc zebrać pokaźną sumę pieniędzy. I tylko od Was zależy czy to się uda.

Zasady są proste: z każdej sprzedanej wejściówki na spotkanie z King Szczecin 22 grudnia przeznaczymy 5 zł na rzecz Hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni. Jeśli zaś będzie Was na trybunach 3000, do zebranych 15 000 zł dorzucimy kolejne 5000 zł. W ten sposób uzbieramy okrągłe 20 000 zł! I to nie wszystko: każda następna wejściówka to dodatkowe 5 zł. Każdy z Was może więc stać się gwiazdą, prawdziwym bohaterem! Im więcej nas będzie, tym więcej przekażemy Hospicjum.

Oprócz tego, podczas spotkania 15 grudnia z MKS-em Dąbrowa Górnicza odbędzie się zbiórka datków, których listę znajdziecie na naszym Facebooku. Z kolei już w trakcie meczu ze szczecinianami wolontariusze będą chodzili z puszkami. Samemu też możecie wygrać wyjątkowe nagrody! Na pakiecie zaś gwarantujemy niesamowite koszykarskie emocje!

Priorytetem jest jednak pomoc najbardziej potrzebującym. Przyjdź na mecz z King Szczecin i wspomóż Hospicjum Bursztynowa Przystań. Bilety na to spotkanie można kupić na www.assecoarkagdynia.interticket.pl oraz w kasach Gdynia Areny.